EN
28. jūnijā būs ceturtā nodokļu konsultācija. Arī šoreiz fokuss – autoratlīdzības līgums

Latvijas Radošo savienību padome (RSP) sadarbībā ar LR Kultūras ministriju ir uzsākusi jaunu programmu ar bezmaksas konsultācijām radošām personām un radošajām savienībām (kultūras NVO) par jautājumiem, kas saistīti ar jaunākajām nodokļu izmaiņām, grāmatvedības un juridiskiem jautājumiem.

Aicinām pieteikties uz ceturto semināru šīs programmas ietvaros – pirmdien, 28. jūnijā, plkst. 17:00 Zoom platformā. Semināra fokuss būs līdzīgs iepriekšējam – autoratlīdzības līgums no nodokļu un grāmatvedības aspekta fiziskai personai un NVO.

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 27. jūnija plkst. 10.00, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt PRECĪZAS e-pasta adreses! Lai piereģistrētos: ej.uz/seminars-28-jun

Konsutācijas sniegs Linda Miezīte, praktizējoša konsultante un pasniedzēja nodokļu, grāmatvedības, finanšu un juridiskajos jautājumos, SIA “Mensarius”, SIA “Grāmatvedība biznesam” un “Finanšu kompānija Mensarius” valdes priekšsēdētāja ar praktisku pieredzi grāmatvedības uzskaitē maziem un vidējiem uzņēmumiem, SIA, biedrībām, IK un pašnodarbinātām personām.

Jaunās programmas ietvaros konsultācijas tiek sniegtas reizi divās nedēļās grupas semināros Zoom platformā, kā arī rakstiskā veidā, savu jautājumu nosūtot uz e-pastu konsultacijas@makslinieki.lv, un, specifiskos gadījumos, arī individuālu konsultāciju formā. Līdztekus tiks izveidota biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļa RSP mājaslapā www.makslinieki.lv, kur būs atrodamas galvenās atbildes uz tipiskākajiem jautājumiem un situācijām.

Lai redzētu iepriekšējos seminārus un uzzinātu vairāk par jauno konsultāciju programmu: makslinieki.lv/Nodoklu-konsultants

Biedrība Latvijas Radošo savienību padome ir kultūrpolitikas NVO, kurā ietilpst 11 radošās savienības, kas pārstāv vairāk nekā 3000 individuālo biedru. Padome ir lielākā kultūras nozares NVO, kas pārstāv kultūras nozarē strādājošo profesionālās, sociālās un ekonomiskās tiesības un intereses, ir piedalījusies Radošo personu atbalsta programmas un Jaunrades stipendiju mērķprogrammas izveidošanā, regulāri sadarbojas ar nozares profesionāļiem, LR Kultūras ministriju un Valsts Kultūrkapitāla fondu.


atgriezties