EN
Seminārs par nodokļu izmaiņām 2021. gadā - grāmatvedība

 

Aicinām iepazīties ar materiāliem no 22. jūlija semināra par nodokļu izmaiņām 2021. gadā ar fokusu uz GRĀMATVEDĪBU – dokumentu noformēšana, rēķini un līgumi (kas attiecas uz kuru nodokļu režīmu), kam ir jābūt pieņemšanas nodošanas aktā, un, protams, arī atbildes uz semināra dalībnieku jautājumiem.

Lai redzētu semināra ierakstu: fb.com/LRSPadome

Materiālus no semināra meklē: šeit

Atgādinām, ka Latvijas Radošo savienību padome (RSP) sadarbībā ar LR Kultūras ministriju jau divus mēnešus ir uzsākusi jaunu programmu ar bezmaksas konsultācijām radošām personām un radošajām savienībām (kultūras NVO) par jautājumiem, kas saistīti ar jaunākajām nodokļu izmaiņām, grāmatvedības un juridiskiem jautājumiem.

Programmas ietvaros konsultācijas tiek sniegtas reizi divās nedēļās grupas semināros Zoom platformā, kā arī rakstiskā veidā, savu jautājumu nosūtot uz e-pastu konsultacijas@makslinieki.lv, un, specifiskos gadījumos, arī individuālu konsultāciju formā. Līdztekus šim, ar laiku tiks izveidota biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļa RSP mājaslapā www.makslinieki.lv, kur būs atrodamas galvenās atbildes uz tipiskākajiem jautājumiem un situācijām.

Lai redzētu iepriekšējos seminārus: ej.uz/seminaru-ieraksti

Vairāk: www.makslinieki.lv/Nodoklu-konsultants


atgriezties