EN
Otrais seminārs par nodokļu izmaiņām 2021. gadā

Otrdien, 25. maijā, notiks jau otrais seminārs par nodokļu izmaiņām 2021. gadā, ko rīko Latvijas Radošo savienīu padome sadarbībā ar LR Kultūras ministriju jaunās nodokļu konsultanta programmas ietvaros.

Aicinām pieteikties uz otro semināru, kas notiks otrdien, 25. maijā, plkst. 17:00 Zoom platformā. Uz to īpaši aicināti pieteikties visi radošie, kurus skars 2021. gada nodokļu izmaiņas, kā arī visi, kas vēlas uzzināt vairāk par RSP jauno konsultāciju programmu.

Gaidām pieteikumus semināram līdz šodienas plkst. 16.00.
Lai piereģistrētos: ej.uz/ievadseminars2

Visiem, kuri būs pieteikušies, iepriekš tiks nosūtīta saite uz semināru. Vietu skaits seminārā - ierobežots!

Jaunās programmas ietvaros konsultācijas tiks sniegtas reizi divās nedēļās grupas semināros Zoom platformā, kā arī rakstiskā veidā, savu jautājumu nosūtot uz e-pastu konsultacijas@makslinieki.lv, un, specifiskos gadījumos, arī individuālu konsultāciju formā. Ar laiku tiks izveidota biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļa RSP mājaslapā www.makslinieki.lv, kur būs atrodamas galvenās atbildes uz tipiskākajiem jautājumiem un situācijām. Plašāk par programmu meklē mūsu mājaslapā Nodokļu konsultants.

Konsutācijas sniegs Linda Miezīte, praktizējoša konsultante un pasniedzēja nodokļu, grāmatvedības, finanšu un juridiskajos jautājumos, SIA “Mensarius”, SIA “Grāmatvedība biznesam” un “Finanšu kompānija Mensarius” valdes priekšsēdētāja ar praktisku pieredzi grāmatvedības uzskaitē maziem un vidējiem uzņēmumiem, SIA, biedrībām, IK un pašnodarbinātām personām.


atgriezties